Najnovšie recenzie zo sekcie Drviče odpadov

Insinkerator M 55 Standard bez spínača

Insinkerator M 55 Standard bez spínača

Pridané: 28. októbra 2013

Zakúpený v www.xaurum.sk

Bez drtiča odpadu neviem v kuchyni existovat. Je pre nma nepostradatelnym ponocnikom.

Blanco M65 premium ISE

Blanco M65 premium ISE

Pridané: 24. októbra 2013

funguje ako som očakával

Blanco M 200 Evolution 513448

Blanco M 200 Evolution 513448

Pridané: 13. septembra 2013

Zakúpený v www.xaurum.sk

• velmi vykonny a neuveritelne tichy, jednoduchost ovladania
  • umiestnil som pod silgranitovy dres, avsak som musel dokupit predlzenie flexi vyvodu od bocneho odpadu na dreze a potom ho zasilikonovat

skvela kvalita, po zabudvani do skrinky vynimocne tichy chod

stoja za pozornost aj nizsie modely, mozno po zabudovani by nemuseli byt tiez pocut, najme pri porovnani ceny tohto modelu

Anonym Anonym

Pridané: 20. mája 2013

• Priemerny drtic do domacnosti, vybrala som ho v dobrej viere ze kupujem kvalitny drvic s vydrzou ca 20 rokov.
  • Hlucny, ma problem s anansom - upchava sa
  • Zivotnost ca 8 rokov

Servis firmy blanco na Slovensku je otazny. Zvacsa sa mozete spolahnut ze sa vam nikto neozve, nereaguju na pisomne ziadosti o opravu.
Predrazeny drvic s mizernym servisom

Blanco M55 Standard ISE

Blanco M55 Standard ISE

Pridané: 2. decembra 2012

Zakúpený v www.xaurum.sk

dobrá kvalita za ponukanu cenu

Anonym Anonym

Pridané: 29. júla 2010

• mimoriadne tichý
  • výkonný

Firma Blanco je špecialista v tejto oblasti čo potvrdila aj v tomto prípade. Tento model s úctyhodným výkonom 485W je jednoznačne určený do veľkých prevádzok ako sú napr. hotely, reštaurácie či rôzne kuchyne. Jeho drviaca komora s obsahom takmer 1 liter doslova zneškodní pre vás neprijateľný odpad za skutočne krátky čas. Vnútro tohto drviča je vyrobené z materiálov odolných proti korózii, čo je nevyhnutnou podmienkou a zároveň zárukou kvality a dlhej životnosti. Ak skutočne potrebujete výkonný drvič odpadov, na cenu sa nesmiete príliš pozerať, pretože to by vás doviedlo na hranicu nuly. Podľa mňa je tomuto modelu len ťažko niečo vytknúť. V neposlednom rade by som rád spomenul jeho veľmi tichý chod, ktorý určite ocení úplne každý a zároveň vyzdvihnúť jeho spoľahlivosť, či u iných modeloch časté zasekávanie sa, čo tuto absentuje. Spoľahlivá kvalita za primeranú cenu.

Zobrazujem 41 - 46 zo 46 recenzií 1 2 [ 3 ]